Nordiska Roddföreningen i Zürich

Bootshaus Mythenquai 79

Mobil version

Utvalda bilder:

Terminliste: kronologiskt

Dato: visa standard istället Hva skjer? Ansvarlig:
2018-06-09  Träning med Katie 07:00 Suzanne Edén
2018-06-09  Skiffkurs 1 09:30 Suzanne Edén
2018-06-13  Privat uthyrning Johannes Lindholm
2018-06-16  Privat uthyrning (begränsad tillgång till sociala ytor - bastubad och gymträning undanbedes) 16:00 Åsa Kelmeling
2018-06-16  Skiffkurs 2 09:00 Suzanne Edén
2018-06-16  Fotbolls-VM: Argentina - Island 15:00 Thomas Broniewicz
2018-06-16  Fotbolls-VM: Peru - Danmark 18:00 Thomas Broniewicz
2018-06-18  Fotbolls-VM: Sverige - Sydkorea 14:00 Thomas Broniewicz
2018-06-21  Fotbolls-VM: Danmark - Australien 14:00 Thomas Broniewicz
2018-06-23  Midsommar Johannes Lindholm
2018-06-23  Nationale Regatta Greifensee Vilhelm Hultgren
2018-06-23  Fotbolls-VM: Tyskland - Sverige 20:00 Thomas Broniewicz
2018-06-26  Fotbolls-VM: Danmark - Frankrike 16:00 Thomas Broniewicz
2018-06-26  Fotbolls-VM: Island - Kroatien 20:00 Thomas Broniewicz
2018-06-27  Fotbolls-VM: Mexiko - Sverige 16:00 Thomas Broniewicz
2018-06-30  Privat fest 15:00 Frederik Lønow
2018-07-01  Introduktionsmöte för nya medlemmar 18:00 Erik Wirdheim
2018-07-05  Privat uthyrning 15:00 Johan Rosendahl
2018-07-07  Roddklubben RIZ har sommarfest på terrassen. 14:00 Erik Wirdheim
2018-07-11  ZRV Helferessen - Nationale Greifensee-Regatta 16:00 Erik Wirdheim
2018-07-14  Träning med Katie 07:00 Suzanne Edén
2018-07-28  Privat uthyrning 14:00 Erik Wirdheim
2018-08-04  Privat fest Stina Wargert
2018-08-05  Introduktionsmöte för nya medlemmar 18:00 Erik Wirdheim
2018-08-16  Private rental by Anne Kirstine Paulsen 16:00 Petar Bast
2018-08-18  Privat uthyrning Johannes Lindholm
2018-08-18  Träning med Katie 07:00 Suzanne Edén
2018-08-18  Roddkurs 3 09:00 Suzanne Edén
2018-08-19  Roddkurs 3 09:00 Suzanne Edén
2018-08-21  Roddkurs 3 19:00 Suzanne Edén
2018-08-23   19:00 Suzanne Edén
2018-08-25  Kräftskiva Johannes Lindholm
2018-08-28  Roddkurs 3 19:00 Suzanne Edén
2018-08-31  Privat fest 15:00 Lukas Bischofberger
2018-09-02  Introduktionsmöte för nya medlemmar 18:00 Erik Wirdheim
2018-09-08  Privat fest 15:00 Marcus Paulsson
2018-09-08  Plausch-Regatta Uster Vilhelm Hultgren
2018-09-09  Ruderregatta Uster Vilhelm Hultgren
2018-09-15  Interklubbregatta Alexander Roth
2018-09-22  Private rental by Gill Bernlo Petar Bast
2018-09-22  Achterrennen Sursee Vilhelm Hultgren
2018-09-23  Ruderregatta Sursee (Kurzstrecke) Vilhelm Hultgren
2018-09-30   19:00 Suzanne Edén
2018-10-06  Privat fest 15:00 Ellen Ahl
2018-10-07  Introduktionsmöte för nya medlemmar 18:00 Erik Wirdheim
2018-10-13  Rösticup (Achterrennen) - Schiffenensee Vilhelm Hultgren
2018-10-13  Skiffregatta ROSE VOM WÖRTHERSEE Vilhelm Hultgren
2018-10-27  Armadacup - Bern-Wohlensee Vilhelm Hultgren
2018-11-03  Halloween Johannes Lindholm
2018-11-03  Achterrennen Solothurn Vilhelm Hultgren
2018-11-04  Introduktionsmöte för nya medlemmar 18:00 Erik Wirdheim
2018-11-28  Generalförsamling 19:30 Erik Wirdheim
2018-12-01  Dansk julefrokost 18:00 Klaus Bucka-Lassen
2018-12-02  Introduktionsmöte för nya medlemmar 18:00 Erik Wirdheim
2018-12-08  Julebal / Christmas Ball 18:00 Erik Wirdheim
2018-12-08  Achterrennen - Ellikon-Eglisau Vilhelm Hultgren
2019-07-06  Preliminär bokning 16:00 Klaus Bucka-Lassen
2019-12-07  Dansk julefrokost (preliminärt) 17:00 Erik Wirdheim
2019-12-14  Julebal 2019 (preliminärt) 18:00 Erik Wirdheim

Festaktivitet;  Roaktivitet;  Ikke-fest og ikke-ro aktivitet;  Utleie/private arrangementer

Visa normalt Visa ett år bakåt

Denne listen blir oppdatert fortløpende. Vi garanterer ikke at den er riktig, og tar derfor intet ansvar for evt. feil og de komplikasjoner det måtte føre med seg.