Nordiska Roddföreningen i Zürich

Bootshaus Mythenquai 79

Mobil version

Utvalda bilder:

Terminliste: kronologiskt - ett år bakåt

Dato: visa standard istället Hva skjer? Ansvarlig:
2017-07-22  Coached training 07:00 Suzanne Edén
2017-08-06  Introduktion av nya medlemmar 18:00 Erik Wirdheim
2017-08-06  Introduktion av nya medlemmar 18:00 Erik Wirdheim
2017-08-16  Privat uthyrning 15:00 Anna-Karin Rosengren
2017-08-17  Privat uthyrning Johannes Lindholm
2017-08-19  Roddkurs 3 09:00 Suzanne Edén
2017-08-19  Skiffkurs 09:00 Suzanne Edén
2017-08-20  Roddkurs 3 09:00 Suzanne Edén
2017-08-22  Roddkurs 3 19:00 Suzanne Edén
2017-08-24  Roddkurs 3 19:00 Suzanne Edén
2017-08-25 – 2017-08-27  Aviron firar 125-årsjubileum Lars Engebretsen
2017-08-26  Coached training 07:00 Suzanne Edén
2017-08-29  Roddkurs 3 19:00 Suzanne Edén
2017-08-31  Roddkurs 3 19:00 Suzanne Edén
2017-08-31  Privat uthyrning (MW) 15:00 Erik Wirdheim
2017-09-02  Kräftskiva Johannes Lindholm
2017-09-02  Klubbmästerskap 10:00 Suzanne Edén
2017-09-03  Introduktion av nya medlemmar 18:00 Erik Wirdheim
2017-09-07  Privat uthyrning (SB) 11:30 Erik Wirdheim
2017-09-08  Privat uthyrning 04:00 Erik Wirdheim
2017-09-09  Höstdugnad 10:00 Franziska Siebenbrock
2017-09-09  Coached training 08:00 Suzanne Edén
2017-09-10  Uster Plauschregatta Alexander Roth
2017-09-11  Uster Herbstregatta Alexander Roth
2017-09-13  Teknikträning på ergometer med Rikke 20:00 Suzanne Edén
2017-09-16  Bilac Alexander Roth
2017-09-16  InterClub-Regatta mit Nordisco 14:00 Erik Wirdheim
2017-09-23  Achterrennen "Grosser Preis vom Sempachersee", 6 km Alexander Roth
2017-09-30  Uthyrning: Nota Benes kräftskiva 16:00 Alexander Roth
2017-10-01  Introduktion av nya medlemmar 18:00 Erik Wirdheim
2017-10-06  Privat uthyrning (BaL, BB) 09:00 Erik Wirdheim
2017-10-28  Halloween Johannes Lindholm
2017-11-04  Achterrennen Solothurn, 10 km Alexander Roth
2017-11-04  Privat uthyrning 16:00 Erik Wirdheim
2017-11-05  Introduktion av nya medlemmar 18:00 Erik Wirdheim
2017-11-11  Pot de Chambre 11:00 Alexander Roth
2017-11-11  Privat uthyrning Michael Lowry
2017-11-11  Pot du Chambre & Michael's birthday afterparty 22:30 Michael Lowry
2017-11-18  8th BaselHead Achter-Langstreckenrennen, 6.4 km Alexander Roth
2017-11-24  Privat uthyrning (undvik att beträda huset) 16:00 Erik Wirdheim
2017-11-25  Privat uthyrning (begränsad tillgång till sociala ytor) 16:00 Erik Wirdheim
2017-11-29  Generalförsamling 19:30 Erik Wirdheim
2017-12-01  Privat uthyrning 16:00 Johannes Lindholm
2017-12-02  Dansk julefrokost 18:00 Klaus Bucka-Lassen
2017-12-03  Introduktion av nya medlemmar 18:00 Erik Wirdheim
2017-12-05  Privat uthyrning 15:00 Belinda Langåsdalen
2017-12-07  Privat uthyrning 17:00 Moritz Näf
2017-12-08  Privat uthyrning (SP-EW) 18:00 Erik Wirdheim
2017-12-09  Juleball 2017 18:00 Annika Jarlsten
2017-12-09  Ruder-Regatta langstrecke.ch, Eglisau Alexander Roth
2017-12-15  Privat fest 16:00 Carl Lundström
2017-12-31  New Years Celebration 15:00 Michael Lowry
2018-01-06  PRC lagar mat på Nordiska 10:00 Erik Wirdheim
2018-01-07  PRC lagar mat på Nordiska 10:00 Erik Wirdheim
2018-01-07  Introduktionsmöte för nya medlemmar 18:00 Erik Wirdheim
2018-01-13  PRC lagar mat på Nordiska 10:00 Erik Wirdheim
2018-01-13  Privat uthyrning (IK-EW) 15:00 Iiro Keitaanranta
2018-01-14  PRC lagar mat på Nordiska 10:00 Erik Wirdheim
2018-01-19  Aviron Romand på Nordiska 16:00 Erik Wirdheim
2018-02-04  Introduktionsmöte för nya medlemmar 18:00 Erik Wirdheim
2018-02-05  Bollsport i PHZH 18:15 Thomas Broniewicz
2018-02-09 – 2018-02-11  Nordiska skidhelg i Davos. Thomas Broniewicz
2018-02-10  Hypothermiekurs 08:00 Alexander Roth
2018-02-12  Bollsport i PHZH 18:15 Thomas Broniewicz
2018-02-19  Bollsport i PHZH 18:15 Thomas Broniewicz
2018-03-04  Introduktionsmöte för nya medlemmar 18:00 Erik Wirdheim
2018-03-10  Roddkurs 1 09:00 Suzanne Edén
2018-03-11  Roddkurs 1 09:00 Suzanne Edén
2018-03-13  Roddkurs 1 19:00 Suzanne Edén
2018-03-15  Roddkurs 1 19:00 Suzanne Edén
2018-03-17  St Patrick's Party Johannes Lindholm
2018-03-18  26. Thalwiler Langstreckenrennen Alexander Roth
2018-03-20  Roddkurs 1 19:00 Suzanne Edén
2018-03-22  Roddkurs 1 19:00 Suzanne Edén
2018-03-24  Rodd kick-off 10:00 Alexander Roth
2018-03-25  Vårdugnad 10:00 Erik Sandin
2018-04-06 – 2018-04-08  Nordiska skidhelg i Engelberg Thomas Broniewicz
2018-04-08  Introduktionsmöte för nya medlemmar 18:00 Erik Wirdheim
2018-04-27 – 2018-05-01  Interlaken: Roddläger Alexander Roth
2018-05-04  Private rental by Frank Waaga 08:30 Petar Bast
2018-05-05  SOLA-stafetten 06:30 Thomas Broniewicz
2018-05-06  Introduktionsmöte för nya medlemmar 18:00 Erik Wirdheim
2018-05-17  Norgesklubben Sveits organiserar 17. mai 09:00 Erik Wirdheim
2018-05-26  Privat rental - birthday party (Petar Bast) - open party for club members after 22:00 Petar Bast
2018-05-26  Roddkurs 2 09:00 Suzanne Edén
2018-05-27  Nota Bene Spring Concert 11:00 Erik Wirdheim
2018-05-27  Roddkurs 2 09:00 Suzanne Edén
2018-06-02  Roddkurs 2 09:00 Suzanne Edén
2018-06-02  Training med Katie 07:00 Suzanne Edén
2018-06-03  Introduktionsmöte för nya medlemmar 18:00 Erik Wirdheim
2018-06-03  Roddkurs 2 09:00 Suzanne Edén
2018-06-06  Club Nautic Français lånar båtar 10:00 Erik Wirdheim
2018-06-09  Träning med Katie 07:00 Suzanne Edén
2018-06-09  Skiffkurs 1 09:30 Suzanne Edén
2018-06-13  Privat uthyrning Johannes Lindholm
2018-06-16  Privat uthyrning (begränsad tillgång till sociala ytor - bastubad och gymträning undanbedes) 16:00 Åsa Kelmeling
2018-06-16  Skiffkurs 2 09:00 Suzanne Edén
2018-06-16  Fotbolls-VM: Argentina - Island 15:00 Thomas Broniewicz
2018-06-16  Fotbolls-VM: Peru - Danmark 18:00 Thomas Broniewicz
2018-06-18  Fotbolls-VM: Sverige - Sydkorea 14:00 Thomas Broniewicz
2018-06-21  Fotbolls-VM: Danmark - Australien 14:00 Thomas Broniewicz
2018-06-23  Midsommar Johannes Lindholm
2018-06-23  Nationale Regatta Greifensee Vilhelm Hultgren
2018-06-23  Fotbolls-VM: Tyskland - Sverige 20:00 Thomas Broniewicz
2018-06-26  Fotbolls-VM: Danmark - Frankrike 16:00 Thomas Broniewicz
2018-06-26  Fotbolls-VM: Island - Kroatien 20:00 Thomas Broniewicz
2018-06-27  Fotbolls-VM: Mexiko - Sverige 16:00 Thomas Broniewicz
2018-06-30  Privat fest 15:00 Frederik Lønow
2018-07-01  Introduktionsmöte för nya medlemmar 18:00 Erik Wirdheim
2018-07-01  Fotbolls-VM: Kroatien - Danmark 20:00 Thomas Broniewicz
2018-07-03  Fotbolls-VM: Sverige - Schweiz 16:00 Thomas Broniewicz
2018-07-05  Privat uthyrning 15:00 Johan Rosendahl
2018-07-07  Roddklubben RIZ har sommarfest på terrassen. 14:00 Erik Wirdheim
2018-07-07  Fotbolls-VM: Sverige - England (Kvartsfinal) 16:00 Thomas Broniewicz
2018-07-11  ZRV Helferessen - Nationale Greifensee-Regatta 16:00 Erik Wirdheim
2018-07-14  Träning med Katie 07:00 Suzanne Edén
2018-07-28  Privat uthyrning 14:00 Erik Wirdheim
2018-07-28  Bergsvandring - Kletterstig, Braunwald Thomas Broniewicz
2018-08-04  Privat fest Stina Wargert
2018-08-05  Introduktionsmöte för nya medlemmar 18:00 Erik Wirdheim
2018-08-11  Roddkurs 3 09:00 Suzanne Edén
2018-08-11  Aplinvandring - Säntis Thomas Broniewicz
2018-08-12  Roddkurs 3 09:00 Suzanne Edén
2018-08-14  Roddkurs 3 19:00 Suzanne Edén
2018-08-15  Private rental by Anne Kirstine Paulsen 16:00 Anne Kirstine Paulsen
2018-08-16  Roddkurs 3 19:00 Suzanne Edén
2018-08-18  Privat uthyrning Johannes Lindholm
2018-08-18  Träning med Katie 07:00 Suzanne Edén
2018-08-18 – 2018-08-19  Bergsvandring: Glarus Thomas Broniewicz
2018-08-21  Roddkurs 3 19:00 Suzanne Edén
2018-08-23  Roddkurs 3 19:00 Suzanne Edén
2018-08-25  Kräftskiva Johannes Lindholm
2018-08-25  Klubbmästerskap 10:00 Vilhelm Hultgren
2018-08-31  Privat fest 15:00 Lukas Bischofberger
2018-09-02  Introduktionsmöte för nya medlemmar 18:00 Erik Wirdheim
2018-09-02  Roddkurs 4 09:00 Suzanne Edén
2018-09-08  Privat fest 15:00 Marcus Paulsson
2018-09-08  Plausch-Regatta Uster Vilhelm Hultgren
2018-09-09  Ruderregatta Uster Vilhelm Hultgren
2018-09-15  Interklubbregatta Alexander Roth
2018-09-16  Roddkurs 4 09:00 Suzanne Edén
2018-09-22  Private rental Petar Bast
2018-09-22  Achterrennen Sursee Vilhelm Hultgren
2018-09-23  Ruderregatta Sursee (Kurzstrecke) Vilhelm Hultgren
2018-10-06  Privat fest 15:00 Ellen Ahl
2018-10-06  Brunch med roddteknik 09:00 Suzanne Edén
2018-10-07  Introduktionsmöte för nya medlemmar 18:00 Erik Wirdheim
2018-10-07  Roddkurs 4 09:00 Suzanne Edén
2018-10-13  Rösticup (Achterrennen) - Schiffenensee Vilhelm Hultgren
2018-10-13  Skiffregatta ROSE VOM WÖRTHERSEE Vilhelm Hultgren
2018-10-14  Roddkurs 4 09:00 Suzanne Edén
2018-10-27  Armadacup - Bern-Wohlensee Vilhelm Hultgren
2018-11-03  Halloween Johannes Lindholm
2018-11-03  Achterrennen Solothurn Vilhelm Hultgren
2018-11-04  Introduktionsmöte för nya medlemmar 18:00 Erik Wirdheim
2018-11-28  Generalförsamling 19:30 Erik Wirdheim
2018-12-01  Dansk julefrokost 18:00 Klaus Bucka-Lassen
2018-12-02  Introduktionsmöte för nya medlemmar 18:00 Erik Wirdheim
2018-12-08  Julebal / Christmas Ball 18:00 Erik Wirdheim
2018-12-08  Achterrennen - Ellikon-Eglisau Vilhelm Hultgren
2019-07-06  Preliminär bokning 16:00 Klaus Bucka-Lassen
2019-12-07  Dansk julefrokost (preliminärt) 17:00 Erik Wirdheim
2019-12-14  Julebal 2019 (preliminärt) 18:00 Erik Wirdheim

Festaktivitet;  Roaktivitet;  Ikke-fest og ikke-ro aktivitet;  Utleie/private arrangementer

Visa normalt Visa ett år bakåt

Denne listen blir oppdatert fortløpende. Vi garanterer ikke at den er riktig, og tar derfor intet ansvar for evt. feil og de komplikasjoner det måtte føre med seg.