Nordiska Roddföreningen i Zürich

Bootshaus Mythenquai 79

Mobil version

Utvalda bilder:

Terminliste: kronologiskt - ett år bakåt

Dato: visa standard istället Hva skjer? Ansvarlig:
2018-06-21  Fotbolls-VM: Danmark - Australien 14:00 Thomas Broniewicz
2018-06-23  Midsommar Johannes Lindholm
2018-06-23  Nationale Regatta Greifensee Vilhelm Hultgren
2018-06-23  Fotbolls-VM: Tyskland - Sverige 20:00 Thomas Broniewicz
2018-06-26  Fotbolls-VM: Danmark - Frankrike 16:00 Thomas Broniewicz
2018-06-26  Fotbolls-VM: Island - Kroatien 20:00 Thomas Broniewicz
2018-06-27  Fotbolls-VM: Mexiko - Sverige 16:00 Thomas Broniewicz
2018-06-30  Privat fest 15:00 Frederik Lønow
2018-07-01  Introduktionsmöte för nya medlemmar 18:00 Erik Wirdheim
2018-07-01  Fotbolls-VM: Kroatien - Danmark 20:00 Thomas Broniewicz
2018-07-03  Fotbolls-VM: Sverige - Schweiz 16:00 Thomas Broniewicz
2018-07-05  Privat uthyrning 15:00 Johan Rosendahl
2018-07-07  Roddklubben RIZ har sommarfest på terrassen. 14:00 Erik Wirdheim
2018-07-07  Fotbolls-VM: Sverige - England (Kvartsfinal) 16:00 Thomas Broniewicz
2018-07-11  ZRV Helferessen - Nationale Greifensee-Regatta 16:00 Erik Wirdheim
2018-07-14  Träning med Katie 07:00 Suzanne Edén
2018-07-28  Privat uthyrning 14:00 Erik Wirdheim
2018-07-28  Bergsvandring - Kletterstig, Braunwald Thomas Broniewicz
2018-08-03  Privat arrangemang 18:00 Johannes Lindholm
2018-08-04  Privat fest Stina Wargert
2018-08-05  Introduktionsmöte för nya medlemmar 18:00 Erik Wirdheim
2018-08-10  Privat fest 10:00 Johannes Lindholm
2018-08-11  Roddkurs 3 09:00 Suzanne Edén
2018-08-11  Aplinvandring - Säntis Thomas Broniewicz
2018-08-12  Roddkurs 3 09:00 Suzanne Edén
2018-08-14  Roddkurs 3 19:00 Suzanne Edén
2018-08-15  Private rental by Anne Kirstine Paulsen 16:00 Anne Kirstine Paulsen
2018-08-16  Roddkurs 3 19:00 Suzanne Edén
2018-08-16  Privat arrangemang 15:00 Anita Hagen
2018-08-18  Privat uthyrning Johannes Lindholm
2018-08-18  Träning med Katie 07:00 Suzanne Edén
2018-08-18 – 2018-08-19  Bergsvandring: Glarus Thomas Broniewicz
2018-08-19  Wikinger uf de Limmat III 12:00 Thomas Broniewicz
2018-08-21  Roddkurs 3 19:00 Suzanne Edén
2018-08-23  Roddkurs 3 19:00 Suzanne Edén
2018-08-25  Kräftskiva Johannes Lindholm
2018-08-25  Klubbmästerskap 10:00 Vilhelm Hultgren
2018-08-31  Privat fest 15:00 Lukas Bischofberger
2018-08-31  Skiffkurs nr3 19:00 Vilhelm Hultgren
2018-09-02  Introduktionsmöte för nya medlemmar 18:00 Erik Wirdheim
2018-09-08  Privat fest 15:00 Marcus Paulsson
2018-09-08  Plausch-Regatta Uster Vilhelm Hultgren
2018-09-09  Ruderregatta Uster Vilhelm Hultgren
2018-09-15  Interklubbregatta Alexander Roth
2018-09-16  Charity Lake Ride 07:30 Johannes Lindholm
2018-09-22  Private rental Gill Bernlo
2018-09-22  Achterrennen Sursee Vilhelm Hultgren
2018-09-23  Ruderregatta Sursee (Kurzstrecke) Vilhelm Hultgren
2018-09-27  Privat uthyrning 16:00 Aljosa Bilic
2018-09-27  UUSAC's Mösspåtagning och Champagnegalopp - Dagsaktivitet 11:00 Johannes Lindholm
2018-09-29  Nota Bene Kräftskiva uppe i kyrkan 15:00 Johannes Lindholm
2018-09-29  Höstdugnad på Nordiska 10:00 Erik Sandin
2018-10-06  Privat fest 15:00 Ellen Ahl
2018-10-06  Roddträning med Katie 07:00 Suzanne Edén
2018-10-07  Introduktionsmöte för nya medlemmar 18:00 Erik Wirdheim
2018-10-13  Rösticup (Achterrennen) - Schiffenensee Vilhelm Hultgren
2018-10-13  Skiffregatta ROSE VOM WÖRTHERSEE Vilhelm Hultgren
2018-10-13  Roddträning med Katie 07:00 Suzanne Edén
2018-10-27  Armadacup - Bern-Wohlensee Vilhelm Hultgren
2018-11-03  Halloween Johannes Lindholm
2018-11-03  Achterrennen Solothurn Vilhelm Hultgren
2018-11-04  Introduktionsmöte för nya medlemmar 18:00 Erik Wirdheim
2018-11-08  Ergometerträning med Rikke. 19:00 Nina Solberg
2018-11-10  Preliminärt: Pot de Chabre 10:00 Erik Wirdheim
2018-11-17  Basel Head 09:00 Erik Wirdheim
2018-11-23  Instruktörsferre 15:00 John Vilén
2018-11-27   17:00 Johannes Lindholm
2018-11-28  Generalförsamling 19:30 Erik Wirdheim
2018-11-29  Ergometerträning med Rikke 19:00 Nina Solberg
2018-12-01  Dansk julefrokost 18:00 Klaus Bucka-Lassen
2018-12-02  Introduktionsmöte för nya medlemmar 18:00 Erik Wirdheim
2018-12-08  Julebal / Christmas Ball 18:00 Erik Wirdheim
2018-12-08  Achterrennen - Ellikon-Eglisau Vilhelm Hultgren
2018-12-19  Privat 15:00 Michelle Sanver
2019-01-06  Introduktionsmöte för nya medlemmar 18:00 Erik Wirdheim
2019-01-14  Bollsport - Rämi80: Halle B 18:15 Thomas Broniewicz
2019-01-21  Bollsport - Rämi80: Halle B 18:15 Thomas Broniewicz
2019-01-25  Aviron Romand: Generalversammlung @ NRF 17:30 Erik Wirdheim
2019-01-26  Swiss Indoor Rowing Championship Nina Solberg
2019-01-28  Bollsport - Rämi80: Halle B 18:15 Thomas Broniewicz
2019-02-02  Hypotermikurs i samarbete med PRC 08:30 Erik Wirdheim
2019-02-03  Introduktionsmöte för nya medlemmar 18:00 Erik Wirdheim
2019-02-04  Bollsport - Rämi80: Halle B 18:15 Thomas Broniewicz
2019-02-11  Bollsport - Rämi80: Halle B 18:15 Thomas Broniewicz
2019-03-03  Introduktionsmöte för nya medlemmar 18:00 Erik Wirdheim
2019-03-09  Virtual Indoor Sprints 10:00 Sauli Ikäheimo
2019-03-24  Thalwiler Langstreckenrennen 10:30 Erik Wirdheim
2019-03-29  Skidåkning: Lenzerheide Thomas Broniewicz
2019-04-06  Training with Katie 07:00 Suzanne Edén
2019-04-07  Introduktionsmöte för nya medlemmar 18:00 Erik Wirdheim
2019-04-13  KICK-OFF - Peak Season Rowing 09:00 Anita Hagen
2019-04-25 – 2019-04-28  Roddläger Interlaken Nina Solberg
2019-04-30  Potentiellt valborgsfirande med Uppsala Studentförening Johannes Lindholm
2019-05-04  Privat uthyrning - Inställd 16:00 Kuno Stürzinger
2019-05-04  SOLA-stafette Thomas Broniewicz
2019-05-05  Introduktionsmöte för nya medlemmar 18:00 Erik Wirdheim
2019-05-09  Roddkurs 1 Ergokväll 19:00 Suzanne Edén
2019-05-11  Roddkurs 1 09:00 Suzanne Edén
2019-05-11  Privat uthyrning - Inställd 16:00 Mats Johansson
2019-05-12  Roddkurs 1 09:00 Suzanne Edén
2019-05-14  Roddkurs 1 19:00 Suzanne Edén
2019-05-16  Roddkurs 1 19:00 Suzanne Edén
2019-05-17  Norges Nationaldag 11:00 Erik Wirdheim
2019-05-18  Training with Katie 07:00 Suzanne Edén
2019-05-18  Roddkurs 2 09:00 Suzanne Edén
2019-05-19  Roddkurs 2 09:00 Suzanne Edén
2019-05-21  Roddkurs 1 19:00 Suzanne Edén
2019-05-23  Ishockey-VM: Finland - Sverige 20:15 Thomas Broniewicz
2019-05-25  Roddkurs 2 09:00 Suzanne Edén
2019-05-25  Prel. Tack-fest 19:00 Erik Wirdheim
2019-05-26  Nota Benes vårkonsert 13:00 Erik Wirdheim
2019-05-26  Roddkurs 2 09:00 Suzanne Edén
2019-06-02  Uni Züri Skandinavistik Elisabeth 13:00 Johannes Lindholm
2019-06-02  Introduktionsmöte för nya medlemmar 18:00 Erik Wirdheim
2019-06-02  Båtdugnad 10:00 Sauli Ikäheimo
2019-06-08  Privat arrangemang 18:00 Kristine Christiansen
2019-06-08  Skiffkurs 09:00 Suzanne Edén
2019-06-14  Privat arrangemang 15:00 Severin Holzer-Graf
2019-06-15  Training with Katie 07:00 Suzanne Edén
2019-06-15  Privat uthyrning - välgörenhetsevenemang 16:00 Åsa Kelmeling
2019-06-15  Skiffkurs 2 09:00 Suzanne Edén
2019-06-22  Midsommaraktiviteter på Nordiska 12:00 Erik Wirdheim
2019-06-29  Ruderclub RIZ: Sommerfest 12:00 Erik Wirdheim
2019-06-30  Sunday race Nina Solberg
2019-07-05  Privat arrangemang 15:00 Linus Gabrielsson
2019-07-06  Privat arrangemang 13:00 Johannes Eisenack
2019-07-07  Introduktionsmöte för nya medlemmar 18:00 Erik Wirdheim
2019-07-13  Privat uthyrning 13:00 Erik Wirdheim
2019-07-27 – 2019-07-28  Bergsvandring - Piz Segnas Thomas Broniewicz
2019-08-04  Introduktionsmöte för nya medlemmar 18:00 Erik Wirdheim
2019-08-10  Training with Katie 07:00 Suzanne Edén
2019-08-10  Privat uthyrning 10:00 Johannes Lindholm
2019-08-17  Privat uthyrning 16:00 Kuno Stürzinger
2019-08-23  Privat arrangemang 13:00 Anita Hagen
2019-08-28  Privat arrangemang 15:00 Sigrunn Müller-Möller
2019-08-31  Interclub-Regatta med sommarfest 12:00 Erik Wirdheim
2019-09-01  Introduktionsmöte för nya medlemmar 18:00 Erik Wirdheim
2019-09-05  Privat uthyrning 14:00 Klaus Bucka-Lassen
2019-09-07  Uster Plauschregatta John Vilén
2019-09-07  Training with Katie 07:00 Suzanne Edén
2019-09-07  Kräftskiva 14:00 Johannes Lindholm
2019-09-11 – 2019-09-15  World Rowing Masters Regatta Suzanne Edén
2019-09-12  Roddkurs 3 Ergokväll 19:00 Suzanne Edén
2019-09-14  Roddkurs 3 09:00 Suzanne Edén
2019-09-15  Roddkurs 3 09:00 Suzanne Edén
2019-09-17  Roddkurs 3 19:00 Suzanne Edén
2019-09-19  Roddkurs 3 19:00 Suzanne Edén
2019-09-21  Privat uthyrning Johannes Lindholm
2019-09-24  Roddkurs 3 19:00 Suzanne Edén
2019-09-28 – 2019-09-29  Klubbmästerskap Suzanne Edén
2019-10-06  Introduktionsmöte för nya medlemmar 18:00 Erik Wirdheim
2019-11-02  Halloween 13:00 Johannes Lindholm
2019-11-03  Introduktionsmöte för nya medlemmar 18:00 Erik Wirdheim
2019-12-01  Introduktionsmöte för nya medlemmar 18:00 Erik Wirdheim
2019-12-07  Dansk julefrokost (preliminärt) 17:00 Erik Wirdheim
2019-12-14  Julebal 2019 - preliminärt 18:00 Erik Wirdheim
2020-01-04  Privat uthyrning 15:00 Johannes Lindholm

Festaktivitet;  Roaktivitet;  Ikke-fest og ikke-ro aktivitet;  Utleie/private arrangementer

Visa normalt Visa ett år bakåt

Denne listen blir oppdatert fortløpende. Vi garanterer ikke at den er riktig, og tar derfor intet ansvar for evt. feil og de komplikasjoner det måtte føre med seg.